Kuhla Boutique Suite Hotel
Hayal et, Fark et..

Kuhla Boutique Suite otelimiz, Doğu Karadeniz’in tek butik oteli olarak Eylül 2016 itibariyle hizmete açılmıştır. Otelimiz, Trabzon’da mavi ile yeşilin en mükemmel noktada buluştuğu turistik bölgesi Kaşüstü’nde konumlandırılmış olup plaj ve restoranlarına çok yakın bir mesafededir. Otelimizde, hizmete başladığımız ilk günden itibaren misafirlerimizin kalbini yakalamaya, onları daima beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı ile ağırlamaya çalışıyoruz. Turizm sektörüne yeni adım atan otelimiz, süitlerden oluşan yeni bir konseptle hizmet vermektedir.


Kuhla Boutique & Süite Trabzon'un en şık ve yüksek servis kalitesine sahip tek butik oteli olarak misafirlerimizin kalışını zengin ve unutulmaz kılmak, Türk misafirperverliğinin en iyisini sunmak arzusundadır. Şehrin en popüler oteller bölgesi olan Kaşüstü bölgesine yeni bir soluk getireceğine inandığımız otelimiz havaalanına 5 km., AVM ve eğlence mekanlarına 10 km., Uzungöl'e 70 km. ve Sümela Manastırına 55 km. mesafededir.


Otelimizin 24 süit odası, misafirlerimizin bütün isteklerini yerine getirecek şekilde butik otel konseptine uygun dizayn edilmiştir. Odalarda bulunan Wi-fi ve interaktif hizmetler konuklarımızın 24 saat kesintisiz eğlence ve hizmet almasını sağlamaktadır. Teras katında iş toplantılarını organize edebileceğiniz salonlarımız mevcuttur. Lobi katında hizmet veren turizm acentamız tatilinizin sorunsuz bir şekilde geçmesi için oto kiralama, tur ve transfer için siz konuklarımızın hizmetindedir.

Kuhla Boutique Suite Hotel